Cobani, cjapi dhe gruaja e cobanit View larger

Cobani, cjapi dhe gruaja e cobanit

Fehmi Hoshafi TO0013

New product

Përshkrim i shkurtër

Gjuha e zgjedhur nga autori na bën të qeshim me shpotitë e tij, duke hedhur e pritur batuta rreth çështjeve reale.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN978994318988

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages152
ISBN978994318988
Shtëpia botueseToena
Published year2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat13x20