E largeta dhe tregime te tjera View larger

E largeta dhe tregime te tjera

Julio Cortazar A-007237

New product

978 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aleph
ISBN9789928323200
Viti i botimit2021

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages415
ISBN9789928323200
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiBashkim Shehu