Zbuloni kafshët View larger

Zbuloni kafshet

Grup autorësh JB0250

New product

Përshkrim i shkurtër

A të duket e magjishme dhe a të zgjon kërshërinë bota e kafshëve? Ne kemi krijuar këtë libër enkas për ty! Këtu do të gjesh informacione për lindjet, banesat, jetën në bashkësi, do të mësosh se si komunikojnë kafshët mes tyre dhe se si mbijetojnë ato në kushte të skajshme. Do të zbulosh kërshëri pa fund, që do të të lënë me gojë hapur. Do të kesh mundësi të kuptosh gjithçka që lexon, pasi për këtë të ndihmojnë jo vetëm teksti, por edhe fotografitë e ilustrimet mbresëlënëse... Sigurisht që në libër ka vizatime humoristike, por ti do ta kuptosh vetë...

99 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240217
Viti i botimit2018

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages64
ISBN9789928240217
Viti i botimit2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3-6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat297 x 210
I ri1