Set Hop-HOP me Udhezuesin e Tij dhe Lapsat Kores

BAO0273

New product

Përshkrim i shkurtër

Nje liber me faqe argetuese per femijet tuaj te moshes 3-4 vjec

Dosja shoqerohet me nje udhezues per mesuesit dhe prinderit , te cilet ndjekin ecurine e femijeve, si dhe nje pako me 12 ngjyra druri dhe preresen e majave te markes Kores

More details

100 Items

2 390 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

RRETH SETIT

Ilustrimet e fleteve jane frymezuar nga bota e femijeve te eksaj grupmoshe: nga mjedisi ne te cilin jetojne , nga natyra, nga bota e kafsheve apo perrallat shume te dashura per to.

Permes ketyre vizatimeve femijet nxiten natyrshem te perfitojne njohuri te reja, te jene konciz ne ate qe bejne, te mesojne te ngjyrosin dhe te shtojne kureshtjen dhe krijimatrine.