Libri i madh i kafsheve View larger

Libri i madh i kafsheve

Grup autorësh JB0040

New product

Përshkrim i shkurtër

Nga koralet te balena, nga kolibri te shqiponja mbretërore, nga koala te elefanti; në këtë libër kallëzohet bukuria dhe shumëllojshmëria e botës së kafshëve të egra dhe atyre shtëpiake.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 41 023

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages240
ISBN978 999 56 41 023
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë