Reduced price! Guide per Maturen Shteterore – Gjuhe shqipe dhe letersi View larger

Guide per Maturen Shteterore – Gjuhe shqipe dhe letersi

Lumturi Çela, Belfjore Qose A-003306

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky tekst ju vjen ne ndihme gjimnazisteve per tu pergatitur per provimin e Gjuhes Shqipe dhe Letersise.

479 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789928083951
Viti i botimit2019

510 Lekë

-15%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages204
ISBN9789928083951
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1