Rrjetet me mikrotik View larger

Rrjetet me mikrotik

Tyler Hart A-005952

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër bën një analizë të detajuar të të gjithë programit të nivelit MTCNA sipas rekomandimeve të kompanisë Mikrotik.

More details

888 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet M&B
ISBN9789928307293

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Gjithashtu ky libër krijon një bazë tepër të shëndoshë për këdo që do të thellohet në studimin e mëtejshëm të Mikrotik për nivelet e tjera. Autori i librit është treguar tepër i kujdesshëm që konceptet të jenë të shpjeguara qartë dhe të saktësojë me detaje mënyrën sesi aplikohen këto koncepte në platformën Mikrotik.

Si rrjedhim do t'ju sugjeroja që librin mos e lexoni si diçka që duhet mbaruar sa më parë por si një libër që do të duhet t'i referoheni sa herë ju duhet të rifreskoni konceptet dhe doni të aplikoni ndonjë konfigurim për të cilin ende nuk jeni të sigurt.

 

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages328
ISBN9789928307293
Published year2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1