Projektimi i rrugeve dhe siguria rrugore

Grup autorësh PKS0001

New product

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fletët394
ISBN9789928114549
Viti i botimit2015

14 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët394
ISBN9789928114549
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë