Monolog mbi poezinë dhe ese të tjera View larger

Monolog mbi poezine dhe ese te tjera

Jorgos Seferis BPS0062

New product

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Pika pa Sipërfaqe
Fletët305
Viti i botimit2017

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët305
Viti i botimit2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiRomeo Çollaku
I ri1