F. Noli Vepra VI View larger

Online only

F. Noli Vepra VI

Fan Noli BD0465

New product

Përshkrim i shkurtër

"Vepra VI" e Fan S. Noli permban "Letërkëmbimi".

More details

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994300358

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

"Vepra VI" me Autor Fan S. Noli. "Letërkëmbimi" Mbledhur dhe përgatitur nga Prof. Nasho Jorgaqi.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages220
ISBN9789994300358
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë
VendodhjeTirane