Paradigma te ndergjegjes shoqerore

Alfred Uci ME0007

New product

Përshkrim i shkurtër

Triptiku i ri i i prof. Alfred Uçit përmbledh studime të viteve 1900-2000. Në vëllimin "Paradigma të ndërgjegjes shoqërore" prof. Alfred Uçi trajton problemet filozofike, që lidhen sidomos me realitetin tonë të dekadës së fundit

More details

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Mësonjëtorja
ISBN9789992746335

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Në punimet e këtij vëllimi spikat mendimi kompetent profesional dhe shprehja e lirë e individuale e tij. Autori nuk përsërit të thëna e

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages258
ISBN9789992746335
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitTekste
Numri i botimeveI parë