Shkolla e disidences dhe Trebeshina View larger

Shkolla e disidences dhe Trebeshina

Gjovalin Kola PL0028

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri "Shkolla e disidencës dhe Trebeshina" është një përmbledhje esesh dhe dokumentesh.

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PLEJAD
ISBN9789995657796
Viti i botimit2012

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
ISBN9789995657796
Shtëpia botuesePlejad
Viti i botimit2012
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë