Ceshtje te estetikes View larger

Ceshtje te estetikes

Jean-Pierre Cometti, Jacques Morizot Roger Pouivet LOG0236

New product

Përshkrim i shkurtër

Një studim i veçantë mbi njohjen objektive të rolit të Islamit, gjegjësisht shtypit fetar që ka luajtur në aspektin e formimit të drejtë islam, kulturor, arsimor, shoqëror e kombëtar të shqiptarëve të Kosovës dhe më gjerë.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989588204
Viti i botimit2020

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages292
ISBN9789989588204
Viti i botimit2020
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiAltin Qefalia
VendndodhjaShkup