Hyrje ne sociologjine e shkencave View larger

Hyrje ne sociologjine e shkencave

Michel Dubois LOG0198

New product

Përshkrim i shkurtër

Me këtë vepër Wunenburger plotëson një zbrazëtirë të madhe në sferën e polemologjisë morale në kulturën tonë të përgjithshme dhe, në veçanti, në atë të shkencave sociale, por edhe e pasuron literaturën tonë shkollore dhe universitare për lëndën e etikës.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587658
Viti i botimit2019

1 100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages422
ISBN9789989587658
Viti i botimit2019
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiAltin Qefalia
VendndodhjaShkup