Letersia dhe besimet fetare View larger

Letersia dhe besimet fetare

Milazim Krasniqi LOG0070

New product

Përshkrim i shkurtër

Trajtesë interesante për marrëdhënien midis letërsisë e besimeve fetare dhe prapavijës ideore të disa letrarëve në periudhën komuniste në trojet shqiptare.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989583412
Viti i botimit2010

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages310
ISBN9789989583412
Viti i botimit2010
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
VendndodhjaShkup