Fjalor shqip - spanjisht me 20 mije fjale

Kristofor Ndreu, Ivzi Koci A-008400

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky fjalor ofron rreth 20 000 fjalë dhe shprehje nga më të përdorshmet në gjuhën letrare shqipe. • Ndihmon për të komunikuar me lehtësi në jetën e përditshme. • Përmban terma nga më kryesoret të shkencës, artit e të profesioneve të ndryshme. • I përshtatshëm për tu mbajtur me vete kudo.

1000 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

EDFA
ISBN9789993004065
Viti i botimit2010

1 100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

17 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages504
ISBN9789993004065
Viti i botimit2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë