Fjalor spanjisht – shqip me 50 mije fjale

Kristofor Ndreu A-008399

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky fjalor, përmban rreth 50.000 fjalë dhe 120.000 referime, shembuj shpjegues të fjalëve nga të gjitha fushat dhe fjalët dhe shprehjet më të përdorshme të spanjishtes së Amerikës Latine.

998 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

EDFA
ISBN9789994392091
Viti i botimit2010

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

17 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages1066
ISBN9789994392091
Viti i botimit2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë