Fjalori I marredhenieve nderkombetare dhediplomacise View larger

Fjalori I marredhenieve nderkombetare dhediplomacise

Ahmet Emin Dag& Ali Pajaziti LOG0213

New product

Përshkrim i shkurtër

Libër i cili trajton periudhën post-komuniste ose periudhën e tranzicionit në të cilën kaloi shoqëria shqiptare në Republikën e Maqedonisë (tanimë të Veriut). Nëpërmjet këtij libri publicistik, autori e njofton lexuesin me amullinë politike që e ka pllakosur shoqërinë dhe politikën shqiptare në Maqedoninë e Veriut.

99 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587726

2 800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

11 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages622
ISBN9789989587726
Published year2019
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri