Reduced price! Fjalor Shqip – Anglisht – 35000 fjale View larger

Fjalor Shqip – Anglisht – 35000 fjale

Pavli Qesku A-007462

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky fjalor ju ofron: • Mbi 35 000 fjalë dhe shprehje më të përdorshme në gjuhën e folur dhe letrare • Udhëzues për përdorimin e fjalorit • Shqipe dhe anglishte modern • Specifikime të fjalëve në fushat ku ato përdoren si; në art, shkencë, politikë etj.

999 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

EDFA
ISBN9789992786744
Viti i botimit2010

750 Lekë

-25%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

17 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages800
ISBN9789992786744
Viti i botimit2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip/anglisht
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim