Fjalor Anglisht - Shqip 40 000 words

Pavli Qesku A-007461

New product

Përshkrim i shkurtër

Fjalor Anglisht-shqip: • Rreth 40 000 fjalë • 100 000 shembuj e idioma • Informacion modern për anglishten britanike • Shqiptim i saktë me sistemin fonetik ndërkombëtar • Shpjegimet në gjuhën shqipe me theksim të dukshëm • Shprehje dhe idioma të përdorshme • Terma teknikë e shkencorë • Përkthime të goditura.

996 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

EDFA
ISBN9789994364497
Viti i botimit2012

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

17 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages760
ISBN9789994364497
Viti i botimit2012
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip/anglisht
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim