Fjalor frazeologjik i Gjuhes Shqipe

Jani Thomai A-007459

New product

995 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

EDFA
Viti i botimit2010

1 800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

17 other products in the same category:

More info

• Fjalor themelor e praktik për të gjithë;

• Me rreth 10 000 njësi frazeologjike të përdorshme gjerësisht;

• Me vargje sinonimike të pasura;

• Me ndarje kuptimore e me shpjegime të plota për kuptimet e përdorimet;

• Me rreth 30 000 shembuj të shkurtër nga shumë burime (ligjërimi i folur popullor, folklori, letërsia artistike shqipe dhe e përkthyer, publicistika etj.).

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages292
Viti i botimit2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim