Fjalor themelor i gjuhes shqipe

Pavli Qesku A-007457

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë fjalor do të gjeni: - 11 000 fjalë bazë dhe 22 500 fjalë të prejardhura dhe të përngjitura. - 10 000 barazvlerës të gegërishtes. - Krahinorizma gege e toske të shkoqitura.

998 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

EDFA
ISBN9789994392087
Viti i botimit2008

1 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

17 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages808
ISBN9789994392087
Viti i botimit2008
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim