Reduced price! Fjalor sinonimik i gjuhës shqipe HC View larger

Fjalor sinonimik i gjuhës shqipe HC

Edmond Tupe, Eshref Ymeri, Ali Dhrimo A-007456

New product

Përshkrim i shkurtër

I pari fjalor sinonimik i gjuhës shqipe, fjalor gjithëpërfshirës me fjalë dhe shprehje nga gjuha letrare, shkencore, e mediave, e folur, bisedore e krahinore, sa kohë që këto kanë një a më shumë sinonime në gjuhën shqipe.

996 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

EDFA
ISBN9789994392070
Viti i botimit2007

1 350 Lekë

-25%

1 800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

16 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages698
ISBN9789994392070
Viti i botimit2007
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim