Bote paralele View larger

Bote paralele

Michio Kaku A-004128

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër është një guide e shkëlqyer për të kuptuar më mirë kozmosin. Prandaj konsiderohet një udhëtim përmes krijimit, dimensioneve të pafundme dhe të ardhmes së kozmosit. Autori është ndër shkencëtarët më të shquar të kohës tonë, i cili komunikon me lexuesit çështje të dimensioneve të thella përmes një gjuhe të thjeshtë dhe të qartë

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928303004

1 190 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

16 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages475
ISBN9789928303004
Shtëpia botueseParallel Worlds
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiPellumb Karcanaj
I ri1