Arsim dhe pabarazi, Sfida e perceptimit ndryshe

Valbona Nathanaili UE0123

New product

Përshkrim i shkurtër

Esse, ide dhe debate. Shkrimet në këtë libër përfshijnë një periudhë relativisht të gjatë kohore, 2000 - 2013.

More details

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press
ISBN9789928419330

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Mozaiku i menduar mirë i kësaj përmbledhjeje, krijon ndjesinë e një puzzle, brenda të cilit gjen mini-tematika, ndoshta disi të ndryshme për nga fabulat që trajtojnë, por që padyshim përcjellin një stil të veçantë shkrimi, analize dhe refleksioni, sa të unifikuar, aq edhe divers, sa të pasur në gjuhën e përdorur, po aq intrigues e të veçantë

Data sheet

pages172
ISBN9789928419330
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë