Shkenca e Konstruksioneve pergjate historise se saj View larger

Shkenca e Konstruksioneve pergjate historise se saj

Niko Pojani TO0051

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër u drejtohet lexuesve të interesuar për Shkencën e Konstruksioneve, duke filluar nga studentët e inxhinierisë së ndërtimit dhe të arkitekturës, inxhinierët e arkitektët e diplomuar e deri te specialistët dhe studentët e disa profileve të tjera teknike, si inxhinieri mekanike, e minierave etj.

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994319039
Viti i botimit2013

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

17 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages512
ISBN9789994319039
Shtëpia botueseToena
Viti i botimit2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat16.5x23