Pako librash per dhurate gjate festave

Grup autorësh A-007556

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky set permban dy libra te vecante: Vjershat e Zihni Sakos, i cili rikthehet per lexuesit e vegjel pas shume kohes dhe perralla e famshme e Magjistarit Oz. E vecanta e ketij seti me libra jane ilustrimet e bukura te pergatitur nga Xhens Note.

1100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

553 Lekë

-15%

650 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1