Librat me te mire per zhvillimin personal 2 – set me 3 libra

Grup autorësh SET0045

New product

Përshkrim i shkurtër

Këto tre libra janë vlerësuar ndër më të mirët në botë për zhvillimin personal. Nëse keni ambicje në karrierën tuaj dhe doni të shpalosni potencialin brenda vetes, këto tri guida janë të shkëlqyera për t’iu këshilluar në ccdo hap që do të hidhni.

More details

904 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Viti i botimit2019

2 340 Lekë

-10%

2 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Seti me tre libra përmban:

“Baba i pasur baba i varfër” nga Robert Kiyosaki

“Baba i pasur baba i varfër” është një pikë filelstare për secilin që dëshiron të marrë kontroll mbi të ardhmen e tij financiare

 “Murgu që shiti ferrarin e vet” nga Robin Sharma

Një rrëfim për përmbushjen e ëndrrave dhe pushtimin e fatit tënd.

Katër marrëveshjet nga Don Miguel Ruiz

Një udhëzues praktik drejt lirisë personale. Mbi shtatë vite në listën bestseller të “Neë York Times”! Mbi 6 milionë kopje të shitura në SHBA. Përkthyer në mbi 40 gjuhë

 

Data sheet

Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë