Keshilla te shpejta per marketing te suksesshem – set 2 libra

Grup autorësh UP0113

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky set është ideuar me informacione dhe shembuj praktikë të mënyrës sesi ndërtohet marketingu i drejtpërdrejtë në një kompani. Dy autorë të famshëm në këtë fushë; P. R. Smith dhe Stefan Engeseth kanë sjellë përvojat dhe dijet e tyre në këtë fushë, të cilat janë të sistemuara për të qenë në bibliotekën e kompanisë tuaj apo të çdo menaxheri që kërkon përsosjen në punën e tij të përditshme.

More details

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX

1 800 Lekë

-10%

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Rreth setit

Ky set ka dy libra që kanë të bëjnë me aspektet praktike, komunikimin e drejtpërdrejtë me klientët dhe ofrimin e informacioneve praktike, të shoqëruar edhe me shembuj zbavitës. Për më shumë, shih:

  1. Përgjigje për 120 pyetjet më të vështira rreth marketingut nga P. R. Smith. Vetëm këtë libër mund ta porositësh direkt tek LINKU

Një libër shumë i lehtë për t'u lexuar, që ndalet në një sërë pyetjesh interesante dhe zbavitëse. Përgjigjet e tyre me siguri që do t'i zhvillojnë më tej aftësitë dhe dijet tuaja.

2. Pyetni klientet sa të mirë jeni nga Stefan Engeseth. Vetëm këtë libër mund ta porositësh direkt tek LINKU

Ky tekst nuk është asgjë më pak se sa një manifest i ri marketingu. I hartuar me një bollëk ngjarjesh, shembujsh dhe idesh nga më përparimtaret, ky libër ofron metoda, mjete dhe frymëzim për t'i sjellë klientët më pranë kompanisë suaj. Lexojeni dhe mësoni se si t'ia dilni që fuqia e konsumatorit të punojë për kompaninë dhe jo kundër saj

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë