Reduced price! Set me 3 libra, Kuzhina mesdhetare në një muaj: Supa, Rizoto dhe Spageti View larger

Set me 3 libra, Kuzhina mesdhetare ne nje muaj: Supa, Rizoto dhe Spageti

Grup autorësh ISO0010

New product

899 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Irisoft Education

945 Lekë

-10%

1 050 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages120
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Selenica