Koni, Ana dhe festa e cmendur e shkolles

Dagmar Hoßfeld BAO0181

New product

Përshkrim i shkurtër

Në shkollën e Konit, nxënësit i kanë zënë ethet e festës që do të zhvillohet shumë shpejt dhe të gjithë duan t’ia kalojnë sa më bukur.

More details

885 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928023156

650 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

18 other products in the same category:

More info

Koni, Ana, Billi dhe Dina duhet të kujdesen për pijet dhe muzikën, por Ana nuk e ka shumë mendjen te kjo detyrë. Duket se për të, kompjuteri i ri dhe bisedat në internet me të tjerët janë më argëtuese se shoqet e saj. Dhe, cili na qenka ky Njeriu i Hënës, kaq i mistershëm, i cili na e mban Anën peng?

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages164
ISBN9789928023156
Shtëpia botueseAlbas
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-14 vjeç
StatusiI ri