Fuqia e medimit pozitiv

Norman Vinsent Peale A-005638

New product

Përshkrim i shkurtër

Bestselleri më i madh botërorë i kohës sonë.

More details

243 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

TITANIK

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

12 other products in the same category:

More info

Ky libër - i cili është shitur mbi 10 milionë ekzemplarë - tregon filozofinë e thjeshë, efelctive të jetës, të mendimit pozitiv, metodat dhe shembujt praktikë se si të tejkalohen vështirësitë, mossukseset, si arrihen vlerat krijuese të dobishme në jetë, për të arritur pagen shpirtërore, shëndetin e mirë, energjinë e plotë, famën, pasurinë, forcën.

Shkurt, u mëson filozofinë jetësore të qetësimit, pastaj:


1. Si të pëlgehesh nga njerëzit

2. Si t'i zgjidhësh problemet personale

3. Si ta krijosh vetëbesimin

4. Si ta arrish pagen shpirtërore

5. Si të kesh përherë forcë

6. Si ta arrish lumturinë personale

7. Si të mos hidhërohesh kurrë

8. Si ta presësh dhe ta realizosh më të mirën

9. Si e liron energjinë shpirtërore forca e lutjes

Data sheet

pages179
Shtëpia botueseTitanic
Published year2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiAli Mehmetaj