Lufta e klaneve 2 - Zjarr dhe akull View larger

Lufta e klaneve 2 - Zjarr dhe akull

Erin Hunter A-006131

New product

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928184696
Viti i botimit2020

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages324
ISBN9789928184696
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiDritan Koka
RomanFantashkencë
I ri1