Konklava View larger
Pjesë nga libri

Konklava

Roberto Pazzi UP0045

New product

Përshkrim i shkurtër

Në një takim historik me Perëndimin, romani bën radiografinë e shoqërisë: portretin e Italisë së sotme, të vendosur në një atmosferë të çuditshme dhe groteske, me raste të përlyera, por gjithnjë të besueshme

50 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99943 37 88 0
Viti i botimit2007

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages296
ISBN978 99943 37 88 0
Shtëpia botueseBotimet MAX
Viti i botimit2007
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13
PërkthyesiMerita Lleshaj