Mali Magjik Vol. II View larger
Pjesë nga libri

Mali Magjik Vol. II

Tomas Man FB0047

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri shikohet si roman edukimi, roman zhvillimi, roman arsimimi. Lexuesi duhet të kushtojë vëmendje të madhe në leximin e këtij libri që mund të quhet "roman idesh". Nga të gjithë librat e tij është "Mali magjik" që ka më së shumti "karakterin e një partiture" dhe dialektika e tij është ajo muzikore. Që "Mali..." është një rrëfim i konceptuar në mënyrë dialektike, duket hapur

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
Fletët655
ISBN9789994356584
Viti i botimit2009

2 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët655
ISBN9789994356584
Viti i botimit2009
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiAfrim Koçi