Gjeniu - Botim i plote Ombra GVG View larger

Gjeniu - Botim i plote Ombra GVG

Teodor Drajzer A-008811

New product

Përshkrim i shkurtër

Saga e Gjeniut, shkruar nga shkrimtari ri shquar amerikan i shekullit te XX, Teodor Drazjer vjen me nje perkthim te dyte, realizuar nga Eris Rusi dhe hedhur ne qarkullim nga shtepia botuese Ombra GVG

1105 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
Viti i botimit2022

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages134
Viti i botimit2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEris Rusi
RomanSagë&Histori
I ri1