Reduced price! Udhetim ne Venecie View larger

Udhetim ne Venecie

Lena Manda A-008522

New product

Përshkrim i shkurtër

Një libër i ri në shqip i Lena Manda, - autorja më e lexuar sot në Greqi. Udhëtimi për në Venecia i përhershëm, plot trazira dhe surpriza. Kryesisht plot magji…

More details

995 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928376039
Viti i botimit2022

900 Lekë

-25%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Udhëtim në Venecie, apo udhëtim me Venecian?

Manja, Ifigjenia dhe Penelopi aty gjenin strehë sa herë që në jetën e tyre vinte një ndryshim i papritur apo një ngjarje e pakëndshme. Në atë sallon, që ngjante si i një tjetër epoke, të ulura nëpër kolltukë të larë me ar, pinin çaj me filxhanë prej porcelani dhe, së bashku me Venecian e tyre të dashur, udhëtonin me mend në Qytetin e Dozhëve…

Atëherë çdo gjë dukej më e lehtë. Zemrat hapeshin, buzët flisnin dhe sytë lotonin…

Në kanalet e thella të shpirtit të saj, Venecia flakte ato që i lëndonin, dhe sillte flladin në jetën e tyre…

Qyteti, apo gruaja?

E ç’rëndësi ka?

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages608
ISBN9789928376039
Viti i botimit2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAlbina Pulla
RomanSagë&Histori
I ri1