Thesari yne I vockel (djale)

Grup autorësh JB0060

New product

Përshkrim i shkurtër

Kujtimet më të bukura nga jeta e fëmijës suaj.Përmban një zarf ku mund të ruani kujtimet.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 992 81 77 025

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

14 other products in the same category:

More info

Një libër që do ju dhurojë ndjesinë të kujtoni përherë thesarin e të pasurit një fëmijë. Shënoni datën e lindjes së të voglit tuaj dhe të gjtiha të dhënat pasuese që përkojnë me datën e shënuar. Tregoni sesa bukur është dekoruar ambienti posaçërisht për të voglin tuaj, mesa delikatesë ruhet, duke mbajtur aromën delicate dhe të ëmbël të tij. Por në të njëjtën kohë, shënoni dhe aventurat e para, pushimet e para së bashku me prindërit dhe gjithë momentet më të bukura të fëmijës suaj. 

Data sheet

pages28
ISBN978 992 81 77 025
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit0-3 vjeç
StatusiI ri