Caste te embla (djale)

Grup autorësh JB0059

New product

Përshkrim i shkurtër

Ruani çastet e paharruara nga jeta e fëmijës tuaj gjatë tre viteve të para. Shënoni në këtë album kujtimet më të bukura të fëmijës suaj, që do i njohin ata më vonë me historinë e hapave të tyre të para të jetës. 

More details

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 888 81 77 216

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

14 other products in the same category:

More info

Regjistroni hapat e parë të jetës së fëmijës suaj, që nga ditëlindja e parë, ushqimet e para, hapat e tij të parë, madje mund të ruani dhe flokët e para që ju i keni përkëdhelur me aq delikatesë. Shënoni ninullën që fëmija juaj dashuron, fjalët e tij të para që mezi prisnit t’i dëgjonit ëmbëlsisht nga bebja juaj. Ky libër është magjia e personalizuar e fëmijës suaj.

I ndarë në 5 kapituj:

1. Ja ku mbërrita

2. Familja ime

3. Mbërritja në shtëpi

4. Tabelëza e shëndetit

5. Dita ime

Data sheet

pages96
ISBN978 888 81 77 216
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit0-3 vjeç
StatusiI ri