Princeshat xixelluese View larger

Princeshat xixelluese

Catherine Metzmeyer A-005188

New product

Përshkrim i shkurtër

"Faqja, në të cilën është vizatuar princesha, është dyshe. Hape me kujdes në cep dhe shkëput një nga format e shenjuara me një yll të vogël. Në faqen ngjitëse, në vendin ku shkëpute formën, vendos një nga fletët e ndritshme, në mënyrë që ana e ndritshme e saj të jetë lart. Pastaj shtype fletën me gishta dhe hiqe. Forma që zgjodhe, bëhet metalike dhe princesha jote nis të xixëllojë."

300 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928287380
Viti i botimit2020

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages42
ISBN9789928287380
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3-6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1