Ti, e dashur View larger

Ti, e dashur

Jean-Baptiste gendrarme UP0093

New product

Përshkrim i shkurtër

Thonë se dashuria sfidon çdo sëmundje. Franci është i dashuruar dhe jeton mrekullisht me gruan e ëndrrave. Por, 26 vjeçari është shëndetlig e i sëmurë rëndë, me pak shpresa për jetën. Shpëtimi mund të jetë... një dhomë oksigjeni, infermiere e mjekë... apo atë që mund ta shpëtojë, dashuria e jetës së tij... A do të ndodhë mrekullia?

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
Fletët212
ISBN978 99943 37 25 4
Viti i botimit2006

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët212
ISBN978 99943 37 25 4
Shtëpia botueseBotimet MAX
Viti i botimit2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiKlodiana Gashi