Dasma

Danielle Steel FNK0169

New product

Përshkrim i shkurtër

Simon Steinberg dhe Blaire Scott janë mes çifteve më të respektuar në Hollivud, të martuar prej dekadash. Tre fëmijët e tyre - Samanta, adoleshente që aspiron të bëhet modele, Skot, student i mjekësisë dhe Alegra, avokate - janë të lumtur dhe të suksesshëm.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN978-9928-165-21-3
Viti i botimit2013

1 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Alegra, avokate e personave të famshëm në Hollivud, ka një karrierë që po e konsumon dhe ka fare pak kohë për veten e saj, deri kur takimi me një shkrimtar njujorkez do t'ia kthejë jetën përmbys... Dhe kështu Alegra fillon përgatitjet për dasmën e saj në shtëpinë e prindërve në Bel Air.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages568
ISBN978-9928-165-21-3
RedaktoriRexhep Hida
Viti i botimit2013
Vendodhja e botimitTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
PërkthyesiFatmir M. Dibra