Pese dite ne Paris View larger

Pese dite ne Paris

Danielle Steel FNK0167

New product

Përshkrim i shkurtër

Si presidente i një kompanie të madhe farmaceutike, Peter Haskell ka gjithçka mund të dojë një burrë: pushtet, karrierë dhe familje, për të cilën ka bërë shumë sakrifica. Kompromisi ka qenë fjala kyçe në jetën e Peter.

More details

498 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN978-9928-165-20-6
Viti i botimit2013

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Olivia Thatcher është gruaja e një senatori të njohur, që tërë jetën ka përkrahur ambicien politike të të shoqit, derisa një ditë ndihet krejt bosh. Ajo ka ngecur në një situatë mes detyrës dhe përgjegjësive, e martuar me një burrë që e ka dashur dikur, por që nuk e njeh më. Kur i biri humbi jetën, një pjesë e Olivias vdiq bashkë me të. Rastësisht ata takohen në Paris... Peter, dikur i sigurt në rrugën e tij, papritur përballet me një situatë të re, ndërsa Olivia nuk është më e sigurt për asgjë. Pesë ditë në Paris është gjithçka që kanë. Ata kthehen në jetët e tyre të ndara, por asgjë nuk është më njëlloj. Derisa kuptojnë se është koha të përballojnë sfidat e jetës me kokën lart, duke lënë mënjanë kompromiset.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages282
ISBN978-9928-165-20-6
RedaktoriRexhep Hida
Viti i botimit2013
Vendodhja e botimitTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
PërkthyesiSonila Kapo