Fundi i veres

Danielle Steel FNK0152

New product

Përshkrim i shkurtër

Fjalët e tij po i vinin në vesh si një mërmërimë. "Kujdesu për veten. Të dua..." "Edhe unë të dua." Pastaj u përqafuan fort, pa thënë më asgjë.

More details

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789995686208
Viti i botimit2010

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Pjesë nga libri: "Nuk dua që ti të ikësh, Dina, por nëse do të rrish edhe pak, nuk do të jem më i zoti... të lë të shkosh." Vuri re se Beni i kishte sytë të përlotur e po ashtu edhe ajo. Duhej ta vështronte, duhej ta dinte se ishte ende aty. Nuk u përmbajt dot dhe iu hodh përsëri në krahë. "Ben, të dua." E shtrëngoi gjithë afsh, pastaj u shkëput ngadalë dhe e vështroi gjatë duke ndier vuajtje në zemër. "Mund të të them se këta muaj i kanë dhënë kuptim gjithë jetës sime?" "Po, mundesh." I buzëqeshi dhe e puthi te maja e hundës.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages335
ISBN9789995686208
Viti i botimit2010
Vendodhja e botimitTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
PërkthyesiHygerta Sako