Loja me numrat View larger

Loja me numrat

Danielle Steel FNK0661

New product

Përshkrim i shkurtër

Në çdo moshë, ka sfida me të cilat duhet të përballemi dhe botë të reja për të zbuluar. "Loja me numrat" është një kujtesë se nuk është kurrë vonë për të kthyer një faqe të re dhe për t'ia nisur nga e para.

More details

1110 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fan Noli
ISBN9789928342706

1 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Eileen Jackson ishte e kënaqur që të linte mënjanë ëndrrat e saj për karrierë në mënyrë që të krijonte një familje me të shoqin, Paulin. Por kur zbulon lidhjen e Paulit me një grua më të re, ajo fillon të vërë në dyshim gjithë ato vite sakrificash dhe kompromisi. Në prag të të dyzetave, ajo ka frikë se është tepër vonë për t'ia filluar nga e para.

Ndërkohë, e dashura e Paulit, Olivia, po përpiqet të gjejë vetveten, ndërsa është nën hijen e së ëmës, një aktore e famshme, dhe të gjyshes, një artiste jashtëzakonisht e pavarur.

Me dashurinë dhe mbështetjen e tyre, Olivia hedh një hap të rëndësishëm profesional. Por ajo e kupton se ka ende shumë për të mësuar për veten para se t'ia kushtojë jetën dikujt tjetër.

Në fund, Eileen vendos të ndjekë ëndrrat e saj, mijëra kilometra larg, në Paris. Ajo çka e pret është një aventurë që i transformon jetën.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages254
ISBN9789928342706
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 14 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanSagë&Histori
I ri1