Reduced price! Dashuro vetem nje here View larger

Dashuro vetem nje here

Johanna Lindsey BOT0232

New product

Përshkrim i shkurtër

Malorët: Një familje me njerëz me pamje të bukur por mashtrues dhe aventurierë- zonja me një bukuri të pazakontë, fama e të cilave shkon deri në brigjet e Amerikës. Në "Dashuro vetëm një herë", Rexhina Eshton, mbesa elegante e Lordit Eduard Malori, është rrëmbyer nga Nikolas Edennjë joshës arrogant me një të shkuar të dhimbshme.

More details

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789995611804
Viti i botimit2009

765 Lekë

-15%

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Mbi autoren Johanna Lindsey (lindur Johanna Helen Howard, mars 10, 1952 në Gjermani), është një nga shkrimtarët më të njohura amerikane e romaneve historike romancë në mbarë botën. Të gjitha librat e saj arriti te lista e New York Times bestseller?

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages414
ISBN9789995611804
Viti i botimit2009
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIlirjan Isaraj