Babai në shi View larger

Babai në shi

Virion Graçi UP0011

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri është roman-elegji për parajsën e humbur të dashurisë familjare, për zhgënjimet dramatike të individit e të shoqërisë sonë përballë një morali të ri dhe një mënyre të re jetese

51 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
Fletët208
ISBN978 99943 37 64 4
Viti i botimit2006

350 Lekë

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët208
ISBN978 99943 37 64 4
Shtëpia botueseBotimet MAX
Viti i botimit2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13