Dy: Me Ismail Kadarene dhe njolla ne biografine time View larger

Dy: Me Ismail Kadarene dhe njolla ne biografine time

Thanas Dino A-004278

New product

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

NERAIDA
Fletët120
ISBN9789928227485
Viti i botimit2019

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Fletët120
ISBN9789928227485
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1