Fenomeni Blushi

Behar Gjoka UE0127

New product

Përshkrim i shkurtër

Blushi, duam a nuk duam, është një pikë interesante e shkrimit letrar, që ka tërhequr vëmendjen e lexuesit të shumë fushave, dhe unë po rrekem të them se kjo nuk është vetëm pse ai është në politikë, ose që herë pas herë, duket edhe në gazetari, të cilën më parë e ka patur fort për zemër, por sepse ka këto elementë të tekstit, të rrëfimit, të stilit të përveçëm, që e bëjnë atë pjesë të letërsisë moderne dhe postmoderne. Blushi, me kët

More details

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press & MAPO Editions
ISBN9789928418172
Viti i botimit2013

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

                                                    

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages180
ISBN9789928418172
Viti i botimit2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë