Shkrime per letersine View larger

Shkrime per letersine

Grup autorësh A-008401

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri "Shkrime per letersine", me punime te disa studiuesve te huaj qe njihen ne fushen e teorise se letersise, eshte nje perpjekje disavjecare nga ana Viktor Canosinaj per t'i perzgjedhur dhe sjelle ne shqip. Ky liber u drejtohet kryesisht te gjithe atyre qe shkruajne proze, dhe sidomos romane, po ashtu studiuesve te letersise dhe kritikeve letrare, pse jo, edhe studenteve te letersise apo lexuesve te perkushtuar qe deshirojne te zgjerojne horizontin letrar.

1000 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dyrrah
ISBN 9789928453167
Viti i botimit2022

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
ISBN 9789928453167
Viti i botimit2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiViktor Canosinaj
I ri1